İş Başvuruları

Geleceğe yön verecek değişimin en önemli parçası kendini keşfetmek. Yazılım dünyasının Türkiye'deki öncü kuruluşlarından olmanın verdiği gururla, kariyer yolculuğunda size eşlik etmek için buradayız. Aramıza katılacak çalışma arkadaşımızın kişisel yeteneklerini göz önünde bulundurarak onlara sağlıklı bir iş ortamı oluşturuyor, personelimizin kişisel ve profesyonel gelişmelerine katkıda bulunuyoruz. Sizde VBT çalışan kadrosunda yerinizi almak ve hikâyenin içinde olmak istiyorsanız;

İş başvurularınız için CV’inizi cv@VBT Yazılım A.Ş.vbt.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

CV’leriniz KVKK kuralları içinde belirli bir süre saklanacaktır.

İşe Alım Süreçleri

Tüm özgeçmişler olası pozisyonlarda değerlendirmeye alınmak üzere temin edilir. Bir pozisyon için uygun olacağı düşünülen adaylar ilk önce İnsan Kaynakları ile görüşme yaptıktan sonra, ilgili bölümün yöneticisiyle teknik mülakat için görüştürülür. Görüşmenin olumlu ya da olumsuz olduğu, adaylara değerlendirme sürecinin sonunda mutlaka bildirilir. Olumlu biten görüşmenin sonucunda adaya iş teklifi yapılır. Adayın da teklifi kabul etmesi ile işe alım süreci başlatılır.

Staj Başvuruları / Staj Takvimi

“VBT Dijital Staj Programı” kapsamında, üniversite öğrencileri online ortamda farklı konularda çalışarak deneyim kazanıyor. Bu programlar ile teknolojinin yakından tanınmasına olanak sağlıyor ve yazılım alanına olan ilginin artmasına destek oluyoruz. “VBT Dijital Staj Programı 2020” ve “VBT Dijital Staj Programı 2021” sayesinde Türkiye’nin dört bir yanındaki 200 genç arkadaşımızla aynı çatı altında buluştuk. Bu yıl 3.sünü düzenleyeceğimiz “VBT Dijital Staj Programı 2022” arasında yer almak istiyorsanız başvurunuzu erkenden oluşturabilirsiniz.

100 kişilik kontenjanla hizmet verecek online staj programımızın tarihi şu şekildedir;

27 Haziran-12 Ağustos tarihlerinde 30 iş günü şeklinde olacaktır.

VBT Dijital Staj Programı 2022’e katılmak isteyen öğrencilerin özgeçmişlerini staj@VBT Yazılım A.Ş.vbt.com.tr adresine göndermeleri gerekmektedir.

Sorularınız için staj@VBT Yazılım A.Ş.vbt.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Göndereceğiniz özgeçmişler 6698 sayılı Kişisel Verilen Korunması Kanunu kapsamında işlenecektir. Detaylı bilgi için https://www.vbt.com.tr/sayfa/kisisel-verilerin-korunmasi sayfasını ziyaret edebiliriniz.

Not: Zorunlu staj süreleri 30 iş günü altında olan öğrencilerin kalan günler için katılımları zorunlu değildir.